Home

מחובר קונסולה חלק 9 3 αεκ παο נטו צבע מנחה

Κυρίαρχος ο Παναθηναϊκός διέλυσε την ΑΕΚ στο ντέρμπι της Λεωφόρου - Τα γκολ  | Έθνος
Κυρίαρχος ο Παναθηναϊκός διέλυσε την ΑΕΚ στο ντέρμπι της Λεωφόρου - Τα γκολ | Έθνος

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 77-73: Ματσάρα στα Άνω Λιόσια και τρίτη σερί ήττα για  τους πράσινους στη Basket League
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 77-73: Ματσάρα στα Άνω Λιόσια και τρίτη σερί ήττα για τους πράσινους στη Basket League

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΚ 3-0 | PANATHINAIKOS FC OFFICIAL WEB SITE

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: Η κυρίαρχη Ένωση στα αθηναϊκά ντέρμπι στη Φιλαδέλφεια!  (vids) | Gazzetta
ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: Η κυρίαρχη Ένωση στα αθηναϊκά ντέρμπι στη Φιλαδέλφεια! (vids) | Gazzetta

AEK - Panathinaikos 09.03.2019

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: «Μάχη» νο58 στο αθηναϊκό ντέρμπι (photos+videos) -  Onsports.gr
ΑΕΚ-Παναθηναϊκός: «Μάχη» νο58 στο αθηναϊκό ντέρμπι (photos+videos) - Onsports.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός, το Clasico της Αθήνας (vids)

1992-93 AEK-Panathinaikos 3-1 - YouTube

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ: Την… εκτέλεσε από τα 11 βήματα | in.gr

Γνωρίζατε ότι… τη σεζόν 1992-1993 η ΑΕΚ κέρδισε στην έδρα της τους ΠΑΟΚ,  Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό με σκορ 3-1 και προηγήθηκε από το πρώτο (1ο)  λεπτό; (video) | Sportshistory.gr | ΑΘΛΗΤΙΚΑ QUIZ
Γνωρίζατε ότι… τη σεζόν 1992-1993 η ΑΕΚ κέρδισε στην έδρα της τους ΠΑΟΚ, Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό με σκορ 3-1 και προηγήθηκε από το πρώτο (1ο) λεπτό; (video) | Sportshistory.gr | ΑΘΛΗΤΙΚΑ QUIZ

Live TV: ΑΕΚ - Παναθηναϊκός - Όλα Πράσινα

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΚ 1992/93 - YouTube

ΠΑΟ-ΑΕΚ 3-0 και φουλ για πλέι οφ | ΑΘΗΝΑ 9,84

Το γρηγορότερο 3-0 του Παναθηναϊκού επί της ΑΕΚ μετά το 2008 και τα μαύρα  ρεκόρ της Ένωσης
Το γρηγορότερο 3-0 του Παναθηναϊκού επί της ΑΕΚ μετά το 2008 και τα μαύρα ρεκόρ της Ένωσης

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ 3-2 | Gazzetta

ΑΕΚ-ΠΑΟ 1-0: Του έσπασε το αήττητο και έβαλε φωτιά στη μάχη του τίτλου -  Δείτε το γκολ
ΑΕΚ-ΠΑΟ 1-0: Του έσπασε το αήττητο και έβαλε φωτιά στη μάχη του τίτλου - Δείτε το γκολ

Τα ΑΕΚ - Παναθηναϊκός που μας... χόρτασαν μπάλα | Contra.gr

ΑΕΚ- Παναθηναϊκός: Kανάλι, ώρα, ποιος περιγράφει | NewsPAO

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ: Η ευκαιρία με την κεφαλιά του Λιβάι Γκαρσία στο 93'  (vid) | Gazzetta
Παναθηναϊκός - ΑΕΚ: Η ευκαιρία με την κεφαλιά του Λιβάι Γκαρσία στο 93' (vid) | Gazzetta

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ: Η ώρα και το κανάλι μετάδοσης του ντέρμπι τίτλου

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Που και πότε θα δούμε το ντέρμπι – Η ώρα και το κανάλι  - Newsbomb - Ειδησεις - News
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Που και πότε θα δούμε το ντέρμπι – Η ώρα και το κανάλι - Newsbomb - Ειδησεις - News